Розклад

Preparty
DJ Derbastler

Будинок Звукозапису Українського Радіо

 • DJ Boochyaman
 • Jonych & Tsypa Banda

  Музичний проект, що з'явився на західному кордоні України в селі Кваси Рахівського району. Їхня музика така ж колоритна і різнобарвна, як і населення Закарпаття. Досвідчений меломан зможе тут розрізнити і балканські фанфари, і весільні польки, і гуцульскі коломийки, і тужливі циганські мелізми і елементи клезмерської музики міських романсів. Це якщо розбирати музику на складові. А якщо просто говорити про настрій, то вся ця запальна суміш дає привід для нестримних веселощів і несамовитих танців.
  От що сам JONYCH говорить про музику Ципа Банди - "Наші пісні по суті схожі на тости - вони прикрашають будь яке застілля і перетворюють просту п’янку на подію, сповнену емоцій та сенсів. Пріоритетні події, на яких ми зазвичай граємо це весілля і поминки, адже і там і там людям потрібна емоційна розрядка. Коли людина співає чи танцює з неї виходить вся напруга і залишаються лише сила і дух"
  Минулого року банда випустила свій дебютним альбомом “Квасити в Квасах”
  Продюсером альбому став Мирослав Кувалдін (фронтмен The Вйо і брат-близнюк Джоничa) - при запису альбому ми навмисне намагалися відтворити звучання притаманне сучасному західноукраїнському весіллю.

 • Maromoros Project (Hudaki Village Band & Benjy Fox Rosen)

  Після 75 років розлуки, те, що має бути разом, знову збирається. Предки Бенджі Фокса Росені прийшли з Молдови та Галичини. Між ними лежать Українські Карпати і дім Hudaki Village Band - Нижнє Селище. На музику Hudaki впливає стародавній єврейський Клезмер. Зустріч Бенджі з Hudaki Village Band була "любов’ю з першого погляду". І так само звучить музика. Тепер вона поступово знову з'являється в спільних сесіях десь по всій Європі. Чи відповідає вона традиції? Ніхто не може впевнено стверджувати. Чи відповідає вона емоціям і долі єврейського і не єврейського населення Марамароша? Ми віримо, що так. Переконайте і ви себе у цьому на Клезмерському фестивалі у Києві.

 • DJ Derbastler
 • Bandaradan ft. Mama Nastya

  5 італійських музик Bandaradan, популярного гурту з Туріна, зустрівши українську співачку Анастасію Єроменко, ака Мама Настя, відразу закохалися в її голос. Так народився новий альбом і тур Bandaradan ft. Mama Nastya. Разом вони фокусуються на циганському та балканському клезмерському репертуарі, міксуючи італійську пристрасть до життя та музики з українською підсвідомою провокацією та силою.
  Життя і смерть, ми всі просто ємність із диханням (вмістилище духу).
  Тож нехай їх гучна музика зі сцени запалить ваші серця!
  Kyiv Klezmer Fest 18-19 травня та Neufchatel Buskers Festival 13-18 серпня

 • Musafir & Lenara Osmanova

  Ансамбль утворився в 2016 році в м Київ з професійних кримськотатарських виконавців.
  Склад ансамблю:
  Аким Каракаш (скрипка),
  Серан Бердубеков (кларнет, даре),
  Шевкет Зморка (акордеон),
  Дилявер Османов (труба, вокал).
  Ансамбль за короткий час виступив на багатьох сценах України і Європи (Прага, Вільнюс). Брав участь у телевізійних музичних проектах.
  У колективі зібрались видатні особистості, віртуозні виконавці, кожен з яких, окрім цього, зробив серйозну сольну кар’єру та має досягнення, що варті глибокої поваги. Аким Каракаш – скрипаль оркестру Національної Філармонії України. Дилявер Османов – диригент оркестру Київського театру опери і балету для дітей та юнацтва, Шевкет Зморка – соліст акордеоніст, учасник численних музичних проектів в Україні та Європі. Серан Бердубеков - відомий виконавець кримськотатарської народної музики. Разом ці музиканти творять на сцені звичайні дива.

 • New Tsayt Band
 • SHO?!

  Група Sho ?! з Одеси, в ній вона живе і грає балканську музику, ромські пісні, бессарабські мелодії, клезмерські запіли, грецькі ритми, українські коломийки, одеські куплети. Невеличкий оркестр збирає музику, характерну для нашого багатонаціонального регіону, перемішує і переробляє під свої смаки і можливості і пригощає цим міцним коктейлем слухачів в театрах і барах, на весіллях і в концертних залах, у дворах і на площах. Під весь цей веселий шум відмінно танцювати і випивати, а це значить, що ми чекаємо вас на наших неспокійних збіговиськах.
  Мелодії для танців забезпечують:
  Сергій Криворучко - акордеон і спів
  Олег Андрєєв - спів і гітара
  Юлія Лукіянено - скрипка і смичок
  Данило Ребіков - великий барабан
  Олексій Олянине - всілякі ударні
  Олег Семерюк - труба і свист
  В'ячеслав Ковтун - баси на тубі

 • Samuel Berthod & Stanko Marinkovic
 • Hazmat Modine

  В США зараз дивні часи і Hazmat Modine долучається до виправлення ситуації випускаючи четверту колекцію студійних записів під назвою Box of Breath.
  Життя і смерть, ми всі просто ємність із диханням (вмістилище духу).
  Hazmat Modine підняли корінну американську музику до шекспірівських висот, ущільнили притчі людського досвіду до американського комерційного формату (tin pan alley). Завдяки фірмовому голосу і гармоніці Уейда, хвилеподібному сузафону Джо Дейла, а також класичним горнам, різноманітним струнним, перкусії та мерехтливим вокальним гармоніям, Box of Breath – це колекція Strum und Drang (Буря й Натиск) в інтерпретації традиційного американського бенда. На сьогодні це, можливо, найкраща робота Хазмата.
  Всі пісні на Box of Breath – про смерть та людяність
  Пісня " Crust of Bread " - це первісний спів, на основі малійського груву. "Dark River" - скорботна вальсова колискова. “The Hoarder” - про нав'язливий збір “речей” у стилі minor drag початку 20 століття.
  Музика була записана в та навколо Нью-Йорка. Це cпроба включитися в міжнародну дипломатіюї, оливкова гілка людяності для світу. Hazmat Modine прагне підкупити нас усіх музикою. Кожного з нас, вмістилищ духу.