НОВИНИ

Kyiv Klezmer Tour Samuel Berthod&Stanko Marinkovic

Samuel Berthod Stanko Marinkovic

Самуель Берто грає на кларнеті, Станко Марінкович – на акордеоні. Це інструменти, що просто переносяться з собою, та виймаються з футлярів легко та невимушено. Самуель та Станко вміють це робити навіть там, де не дуже можна, а там де вони є запрошеними артистами, ця команда влаштовує щось таке, що не одразу можна описати словами. 

Кларнет та акордеон важко назвати драйвовими інструментами, але виявилось, що за їх допомогою модна видобути такий потужний вогонь, що зігріває навіть тих, хто не бажає грітись. Віртуозні сплетіння знайомих мелодій з імпровізаційними пасажами, балкансько-ромський  та європейський єврейський мелос, нестримна жага до життя – це захоплює та підкоряє. 

Й саме це ви почуєте на концертах Самюеля Берто та Станко Марінковича:

 
13 травня у Чернігові
15 травня у Луцьку
17 травня у Львові
18 травня у Києві

Концерти проводяться в межах «Київ-Клезмер-Тур»  на підтримку Другого Київського Клезмер-фесту, що проходитиме 18-19 травня на Контрактовій площі столиці, куди ми усіх чемно запрошуємо. Клезмерська музика народилась саме на теренах України, це наш культурний спадок, який ми маємо зберігати та примножувати. Головна мета фестивалю – з’єднати наші корені з нашими серцями, незалежно від складу крові, яка їх омиває.
 

всі новини